Apie mus

 

 

Pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2016 m. gegužės 25 d. nutarimą Nr. 527 „Dėl Valstybės įmonės Seimo leidyklos „Valstybės žinios“ veiklos nutraukimo“ mūsų įmonė nuo 2017 m. kovo 1 d. buvo likviduota. Vis dėlto, galvodami apie mūsų valstybės istorinį vientisumą, mes, buvę „Valstybės žinių“ darbuotojai, įkūrėme naują įmonę UAB „Teisėkūros žinios“, ir nutarėme kartu su Jumis, mieli prenumeratoriai, tęsti šį kilnų darbą – puoselėti švietėjiškas tradicijas teisėkūroje ir sulaukti ne tik mūsų valstybės, bet ir buvusio pagrindinio valstybės oficialių teisės aktų skelbimo leidinio „Valstybės žinios“ šimtmečio jubiliejaus (1918 m. gruodžio 29 d.). Mums „Valstybės žinios“ yra vienas iš svarbiausių valstybingumo simbolių.

Tikimės malonaus ir prasmingo bendradarbiavimo su Jumis visais, kurie pritariate mūsų idėjai. Mes dirbsime tol, kol turėsime savo bendraminčių.

 

 

Teisėkūros žinios

Teisėkūros žinios - Naujo numerio turinys

Du kartus per savaitę (trečiadieniais ir šeštadieniais) leidžiamas Lietuvos teisės aktų elektroninis leidinys pdf, epub ir docx kurį patogu saugoti ir lengvai bet kada skaityti mobiliajame telefone, planšetiniame arba asmeniniame kompiuteryje.

Leidinys „Teisėkūros žinios“ tęsia ilgametę oficialaus leidinio „Valstybės žinios“ tradiciją – teisėkūros skelbimo pagal teisės akto viršenybę struktūra (nuo Konstitucinio įstatymo, sutarties, nutarimo, nutarties iki įsakymo), kurią sudaro IX skyriai. Leidinyje prie kiekvieno dokumento yra pateikta hipernuoroda į pirminį šaltinį.

Informaciniams skelbimams skelbti sukurtas X skyrius „Informaciniai skelbimai“, kuriame skelbiama viešoji informacija apie aukcionus, žemę, būstą, kuro pirkimą ir pan.

7 EUR / mėn. x = 84 EUR

Svarbiausia informacija apie Lietuvos teisėkūrą!

Teisėkūros žinios – tai elektroninis leidinys pdf, epub ir docx formatais, kurį patogu saugoti ir lengvai bet kada skaityti mobiliajame telefone, nešiojamame arba asmeniniame kompiuteryje.

Teisėkūros žinios - Naujo numerio turinys
7 EUR / mėn. x = 84 EUR